Збільшені в 2004-2005 роках обсяги робіт з улаштування дорожніх покриттів в 2006 році привели до рішення про виведення структурного підрозділу зі складу Групи компаній «Альтіс» і створення нової компанії ТОВ «Iнфрабуд».

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 • швидкісне будівництво та ремонт цементобетонних і асфальто-бетонних покриттів злітно-посадкових смуг, авіаперонів, доріг, майданчиків, терміналів, ангарів;
 • санація аеродромних і дорожніх покриттів методом «холодного ресайклінгу»;
 • стабілізація ґрунтів і проведення повного комплексу підготовчих, земляних та спеціальних будівельних робіт.

Фахівці підприємства мають великий досвід роботи на об’єктах транспортного будівництва як в Україні, так і за кордоном. Виконуючи всі роботи в найкоротші терміни, фактично компанія займає третє місце на ринку подібних послуг.

Iнфрабуд також спеціалізується на будівництві проїздів і майданчиків логістичних центрів. Знаковими об’єктами для компанії є логістичний центр «Чайка» та «МЕРКС» (м.Бровари). Компанії вдалося максимально замінити асфальтобетонні покриття на цементобетонні. Цементобетон має властивість не утворювати колію і тому активно застосовується в інфраструктурному будівництві. Європейський і американський досвід свідчить про раціональність використання бетону при будівництві об’єктів інфраструктури з дорожнім рухом великовантажного транспорту. Одним з основних переваг цього матеріалу є стійкість до перепадів температур і як наслідок - довговічність покриття.

ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ

 • бетоноукладальний комплекс з механізованого влаштування бетонних покриттів;
 • більше 100 одиниць дорожньої будівельної техніки;
 • повний комплект обладнання та техніки для влаштування та обробки промислових підлог будь-якого ступеня складності;
 • три пересувних цементобетонних заводи загальною продуктивністю понад 300 м3 /год;

Компанія «Інфрабуд» спеціалізується на влаштуванні «Нульового циклу», земляних роботах, влаштуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж, будівництво спеціальних споруд, благоустрій територій та асфальтування доріг. У своїй роботі компанія застосовує широкий асортимент асфальтобетонних сумішей, плитки, бордюрів і бетону.

Інфрабуд активно розширює свою діяльність, має ліцензії на спеціальні будівельні і мостобудівні роботи.

ДОДАТКОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 • влаштуванні ґрунтових і піщано-гравійних подушок під фундамент;
 • комплексне будівництво доріг;
 • укріплювальні роботи, в тому числі із застосуванням різних типів георешіток;
 • при роботі зі складними ґрунтами використовується унікальна техніка - «голчасті» насоси для відкачування води з ґрунтів.

Серед проектів компанії: будівництво та ремонт доріг на території України, укладання асфальту в важкодоступних місцях, асфальт всередині приміщень (гаражних комплексів) і т.д.