Група компаній «Альтіс» здійснила реконструкцію виробничого комплексу і побудувала одне з найбільших підприємств України з виробництва залізобетонних конструкцій – завод «Обербетон». Завод оснащений повним комплексом сучасного обладнання провідних європейських виробників (Німеччини, Італії).

У проектуванні і розробці технологічної концепції заводу брали участь фахівці з Італії та Німеччини. Будівництво заводу «Обербетон» здійснювалося на базі стандартів ЄС. При зведенні об’єкту застосована технологія каркасного будівництва.

Завдяки новітнім технологіям, що були застосовані фахівцями групи компаній «Альтіс», зведення об’єкта було виконано в мінімальні терміни – 9 місяців.

Сьогодні завод випускає широкий асортимент продукції, має як готові технічні рішення, так і можливості для швидкого впровадження індивідуальних замовлень на різні вироби і конструкції. У складі підприємства працює проектне бюро.

Збірні залізобетонні конструкції виробництва «Обербетон» застосовувалися при будівництві та реконструкції багатьох об’єктів, серед яких: НСК «Олімпійський», м.Київ; стадіон «Арена Львів», м.Львів; Цех бортового харчування «DO& CO » в межах масштабної реконструкції між- народного аеропорту« Бориспіль »; ТРЦ «ТАМ-ТАМ», м.Луцьк; центри оптової торгівлі «METRO Cash and Carry», м. Житомир, м. Волзький, Росія; будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр», м. Херсон; нова естакада в межах реконструкції шляхової розв’язки на Поштовій площі, м. Київ і ін.

Показати більше проектів