Особливо важливо, що все це інтегрується в рамках єдиної концепції силами фахівців Групи компаній «Альтіс». Це дозволяє створити комплексну і надійну систему, що забезпечує життєдіяльність будь-якого, навіть самого складного об’єкта.

Основи будь-яких бізнес-процесів - дата-центри, які повинні володіти високим рівнем надійності. Фахівцями Групи компаній «Альтіс» реалізується багатоступенева система резервування всіх ключових інженерних підсистем: електроживлення, охолодження, пожежогасіння, а також цілодобовий моніторинг параметрів стану згаданих елементів.

СИСТЕМИ КОМУНІКАЦІЇ

Для злагодженої роботи всіх підрозділів розробляються і впроваджуються інтегровані комплекси аудіо-відеозв’язку, що складаються з рішень IP-телефонії, систем гучномовного селекторного зв’язку та цифрового радіозв’язку.

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Сучасні вимоги до безпеки враховують всі нормативні вимоги, що висуваються до побудови систем такого рівня. З цією метою фахівцями Групи компаній «Альтіс» була розроблена і успішно втілена в життя комплексна інтегрована система безпеки та зв’язку, яка готова до інтеграції в регіональні і національні комплекси, наприклад, «Безпечне місто».

Для координації роботи різних підрозділів створюються моніторингові центри служби безпеки, оснащені всім необхідним. У тому числі - інтерфейсами і каналами зв’язку з усіма внутрішніми структурами підприємств, панорамними відеостінами, на основі безшовних LCD-панелей (для повного контролю над ситуацією в режимі реального часу) і іншими засобами, необхідними для виконання покладених на службу безпеки функцій.

СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ

Допомагають оптимізувати діяльність всіх структурних підрозділів, задіяних при функціонуванні будь-яких підприємств. Для реалізації даного завдання створюються відповідні програмно-апаратні комплекси, що складаються з наступних основних систем: загального користування, інформаційної бази даних, управління ресурсами, білінгової системи, формування висновку інформації і т.д.


Незважаючи на величезний обсяг взаємопов’язаних робіт, всі проекти Групи компаній «Альтіс», як правило, завершуються у самі стислі терміни, при дотриманні всіх вимог до надійності і якості встановлених рішень.


В результаті Замовник отримує системні комплекси міжнародного класу, які за оснащеністю ні в чому не поступаються кращим європейським зразкам.