Однією з важливіших цілей будівництва інфра-структурних об’єктів є розвиток економіки країни.

Спеціалізація Групи компаній «Альтіс» - будівництво терміналів та злітно-посадкових смуг аеродромів, реконструкція аеропортів, ремонт мостів, будівництво та реконструкція автодоріг, будівництво майданчиків для логістичних центрів і митних терміналів. Даний напрямок також включає широкий спектр робіт з підготовки ґрунту, проведення інженерних вишукувань, спорудження мостів, влаштування доріг з бетонним і асфальтовим покриттям.

Група компаній «Альтіс» виконує всі етапи дорожнього будівництва будь-якої складності та обсягу, із суворим дотриманням всіх технологічних вимог.

Група компаній «Альтіс» має великий досвід в проведенні робіт, пов’язаних з будівництвом інфраструктурних об’єктів, діє відповідно до міжнародних стандартів якості та служить наочним доказом можливості здійснення якісних і ефективних робіт.

Група компаній «Альтіс» активно веде переговори про створення спільних підприємств із зарубіжними компаніями. Сферою діяльності спільних підприємств буде реалізація державних транспортних проектів з комплексного будівництва об’єктів промислового і цивільного призначення в Україні та за кордоном.