Група компаній «Альтіс» надає послуги генерального підряду на ринку житлового, комерційного, промислового та інфраструктурного будівництва. Переважна спеціалізація - будівництво комерційної нерухомості. Більше 73% всіх об’єктів - це офісні будівлі, торгово-розважальні центри, логістичні комплекси.

Професійне надання послуг генерального підряду вивело Групу компаній «Альтіс» на новий етап розвитку, що призвело до збільшення кількості державних замовлень на будівельні роботи та будівництво об’єктів інфраструктурного призначення.

Фахівці групи компаній мають досвід безпосереднього супроводу субпідрядних організацій різного профілю і напряму - як загальнобудівельних, інженерних, так і спеціальних (в т. ч. і технологічних). Це дозволяє контролювати процес будівництва і своєчасно виявляти небезпечні і критичні ситуації, а також паралельно займатися процедурами по підготовці введення об’єкта в експлуатацію.

Результатом співпраці з Групою компаній «Альтіс» є безперебійні будівельні роботи і суттєва економія коштів. Наявність власних виробничих баз та будівельної техніки дозволяє виконувати практично всі роботи власними силами Групи компаній «Альтіс», що спрощує координацію і контроль, а в кінцевому підсумку підвищує якість і скорочує терміни будівництва.

Група компаній «Альтіс» також співпрацює з провідними будівельними організаціями, які виконують спеціалізовані види робіт, які, в разі необхідності, можуть залучатися в якості субпідрядників.